Życzymy Państwu przyjemnego spędzenia czasu podczas zapoznawania się z ofertą naszej firmy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców.

Firma SPRINGER s.c. istnieje na polskim rynku od 1996 roku. Nasza siedziba mieści się w Łomży przy ulicy Strusiej 14. Podstawowa oferta firmy to ogrodzenia i bramy. Realizujemy nie tylko wzory własne, ale i indywidualne, nietypowe projekty, dostosowując się do wymagań i gustu klienta. Służymy fachową pomocą w wyborze najbardziej odpowiednich dla Klienta wzorów i materiałów. Świadczymy usługi z zakresu ślusarstwa i kowalstwa artystycznego. Wykonujemy bramy, furtki i ogrodzenia dowolnego typu – posesyjne, przemysłowe, sportowe. Bramy jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe oraz przesuwne. Oferujemy pełen zakres usług od pomiarów u klienta, transport materiałów, przez wykonanie, malowanie i ocynkowanie do montażu u klienta.

Dysponujemy także szeroką ofertą w zakresie systemów zabezpieczeń obiektów oraz kontroli wejścia (szlabany, domofony). Nasza oferta obejmuje również wszelkiego rodzaju bramy garażowe, przemysłowe , rolety i stolarkę aluminiową a także automatykę do bram. Wypracowana pozycja na rynku pozwoliła nam na nawiązanie bezpośredniej współpracy z największymi producentami z tej branży. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm WISNIOWSKI, KRISPOL, NICE, CAME i FAAC.

Posiadamy wykwalifikowane ekipy montażowe z wieloletnim doświadczeniem i praktyką w montażu i serwisie bram oraz automatyki. Najcenniejszym kapitałem w naszej firmie są właśnie ludzie. Każdego dnia dbamy o to, aby byli solidnie przygotowani do wykonywania powierzonych im obowiązków i czuli się odpowiedzialni za pracę, którą wykonują. Dzięki ciągłemu rozwojowi i pasji śmiało możemy twierdzić, że jesteśmy liderami w naszej branży. Podczas swojej działalności firma zdobyła opinię świadczącej najwyższy poziom usług,dostarczającej wyroby najlepszej jakości i kierującej się zasadą fair play. Wszystkie nasze wyroby charakteryzują się starannością wykonania, dopracowanymi detalami oraz trwałością.
wisniowski
nice
came
faac
krispol